Korkové podlahy Olomouc

Podlahy Olomouc nabízejí zákazníkům v Olomouci a v okolí Olomouce službu Korkové podlahy Olomouc. Její náplní jsou všechny práce a služby, které vedou k realizaci korkové podlahy , položené lepením nebo jako plovoucí korková podlaha v domácnostech i v komerčních objektech

Korkové podlahy Olomouc - teplý povrch a měkký došlap

Korkové podlahy využívají specifických vlastností korkového dřeva. Mají dobré tepelně i zvukově izolační vlastnosti,  přírodní vzhled, dobře se ošetřují a opravují. Jejich povrch lze mírně zbrousit a obovit tak vzhled podlahy i po několika letech používání. Příjemnou vlastností korkové podlahy je jejich měkký povrch, jsou tedy vhodné tam, kde se chodí naboso, případně do místností, kde si na podlaze hrají děti.

Korkové podlahy nejsou vhodné do bytů s domácími mazlíčky, kteří je často rádi likvidují.

Služby - pokládání korkových podlah Olomouc

Služba Pokládání korkových podlah Olomouc zahrnuje všechny technologické kroky, vedoucí k  realizaci podlah z korku ve formě čtverců nebo lamel, jejichž svrchní vrstvu tvoří korek s vybraným dekorem a tloušťkou. Službu Pokládání korkových podlah Olomouc nabízíme na celém území Olomouce a Olomouckého kraje.

  • Korkové podlahy ve čtvercích - čtverce z korku se lepí na podklad - ideální pro trvalé podlahy v místnostech, kde chceme chodit naboso bez pocitu chladu a nepřejeme si koberce.
  • Lamelové korkové podlahy slučují výhody měkkého korku s tvarovou stálostí a mechanickou odolností dřevotřískového jádra lamel. V současnosti jsou korkové podlahy jedněmi z nejvíce prodávaných podlah ze všech druhů přírodních podlahových materiálů.
  • Plovoucí korkové podlahy jsou oblíbené mezi podlahami z přírodních materiálů pro svoji měkkost, tichý došlap, izolační schopnosti a schopnost nahradit koberce. 

Chci nabídku na pokládku korkové podlahy

 

 

 

Materiály - které korkové podlahy nabízíme

Sortiment Korkové podlahy Olomouc obsahuje nabídku korkových podlah prověřených světových i tuzemských výrobců. Podlaháři Olomouc doporučují zejména tyto osvědčené značky korkových podlah :

Chci nabídku na korkové podlahy

 

 

 

Nátěry podlah zajistí ochranu korkové podlahy

Pro zvýšení odolnosti korkových podlah doporučujeme natřít položenou korkovou podlahu bezbarvým lakem. Při volbě lesklého laku bude mít podlaha lesklý povrch, matný lak zachová přírodní vzhled korkové podlahy. Službu nátěry korkových podlah Olomouc zajišťují naši Natěrači Olomouc, v případě objednávky služby Pokládání korkových podlah Olomouc provedou odborně nátěry naši podlaháři

Chci nabídku na nátěry korkových podlah

 

 

 

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.  Souhlasím  Zásady ochrany osobních údajů